TAYLAND FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tayland Ucuz Uçak Bileti

+2
coldplay3
KING RAMA
6 posters

Tayland Ucuz Uçak Bileti Empty Tayland Ucuz Uçak Bileti

Mesaj  KING RAMA Perş. Şub. 11, 2010 1:29 pm

Türkmenistan Hava Yolları yıllardan beri sabit fiyatla Bangkoka uçuyor gidiş-geliş bilet fiyatları yaklaşık 500 euro civarında sabitlenmiş durumda
Ancak Royal Jordanian,Qatar,Emirates gibi kaliteli firmalarda zaman zaman kampanyalar yapıp çok ucuza Bangkoka bilet satabiliyorlar.En güzeli gitmeye karar verdikten hemen sonra bilet işini halletmek,bileti almayı ne kadar ertelerseniz o kadar yüksek fiyata uçarsınız.Benim tavsiyem Türkmenistan Havayollarını son seçenek olarak görüp diğer havayollarını araştırmanız.Yani örneğin Türkmenistan Havayollarından 500 euroya bilet almaktansa,Ortadoğu orijinli firmalarla 600 euroya uçmayı tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.Çünkü hizmet bakımından kıyaslanamayacak kadar büyük farklar var.Aklınızın bir kenarında bulunsun Türkmenistan Havayolları SON SEÇENEĞİNİZ OLSUN....

Finnair bazen kampanya yapıp inanılmaz ucuza uçurabiliyor.Örneğin geçen eylül ayında yaptıkları kampanyada 490 dolara gidiş-geliş bilet satmışlardı.Finnairin sitesine üye olup kampanyaları takip edebilirsiniz.Ancak Finnair uçuşları Helsinki aktarmalı olduğu için biraz yorucu olabiliyor.Ben keyfime düşkünüm sıkıntıya gelemem diyorsanız Finnairi pek tavsiye etmem.

Türk Havayolları İstanbuldan Bangkoka aktarmasız uçuyor,ancak bilet fiyatları hizmet kalitesine göre çok fazla.Bence paranızın karşılığını almak istiyorsanız kampanya dönemleri hariç Türk Havayolları ile uçmayın...

ucuz uçak biletlerini takip edebileceğiniz bir arama motoru linki veriyorum:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Unutmayın en ucuz uçak biletini bulmak istiyorsanız sıkı bir araştırma yapmalısınız,havayolu şirketlerinin sitelerine üye olmalısınız yada kendiniz rotaları belirleyip en uygun fiyatlara kombinasyonlar oluşturabilirsiniz,bunun için biraz mesai harcamanız gerekli.Buyrun size uğraşılıp hazırlanmış bir kombine seçeneği:

****Bol zamanınız varsa,aktarma yapmaktan sıkıntı duymuyorsanız,Tayland dışında Arap Emirlikleri ve Malezyayıda görmek istiyorsanız.İnanılmaz ucuz bir fiyata Air Arabia+Air Asia kombinasyonu ile çok düşük bir fiyata bir değil birkaç ülke görebilirsiniz ,

örneğin ocak ortasi gidis, mart ortasi dönüs toplam fiatlarlari.

AIR ARABIA (480 YTL)

01:05 Istanbul Sabiha
07:05 Sharjah
Pazartesi, Carsamba, Persembe, Cumartesi
21:20 Sharjah
00:15 Istanbul Sabiha
Sali, Carsamba, Cuma, Pazar

AIR ASIA (200 YTL)

02:55 Abu Dhabi
13:55 Kuala Lumpur
Pazartesi, Sali, Cuma, Cumartesi, Pazar
22:00 Kuala Lumpur
01:30 Abu Dhabi
Pazartesi, Persembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

Sharjah - Abu Dhabi baglantilari:

Not: Degisik tarihlerdede ayni fiatlar bulunabilir.
Baglantilardaki otobüslerin kalkis ve varis noktalarina dikkat.
En rahat taksi (110 YTL)

İstanbul-bangkok tek gidiş geliş fiyatından daha düşük bir rakama, biraz yorucu ama macera dolu bir yolculuk arayanlar,zamanı bol olanlar ve Tayland yanı sıra Malezya ve Birleşik Arap Emirliklerinide görmek isteyenler için bence süper bir fırsat.ilk önce Air arabia ile Sharjah'a uçuyorsunuz oradanda ister taksi ister otobüsle Abudhabiye geçip Air Asia ile Kuala lumpura uçuyorsunuz.Ardından tekrar uçak ile Taylanda geçebilirsiniz KL-Bangkok arası gidiş-geliş uçak fiyatlarıda Air Asia ile 40 dolar civarı.Her gittiğiniz yere biraz zaman ayırıp yolculuğu yayarak işkenceye dönüşmesinden kurtulabilirsiniz .

Ancak bu bahsettiğim kombinasyon herzaman bulunmayabilir.İyi bir araştırma ile sizde buna benzer bir kombinasyonlar yapabilirsiniz.
KING RAMA
KING RAMA
Admin

http://tayland.yetkinforum.com

Tayland Ucuz Uçak Bileti Empty Geri: Tayland Ucuz Uçak Bileti

Mesaj  coldplay3 Ptsi Mart 15, 2010 2:30 pm

verdıgın bılgılerden pek bısey anlamadım Smile

şimdi istanbuldan ornek arabıstana ucacagız ordan malezya falan 3 aktarma ile gıdecegız daha ucuzamı gelır ?

coldplay3

Mesaj  KING RAMA Ptsi Mart 15, 2010 7:30 pm

coldplay3 demiş ki:verdıgın bılgılerden pek bısey anlamadım Smile

şimdi istanbuldan ornek arabıstana ucacagız ordan malezya falan 3 aktarma ile gıdecegız daha ucuzamı gelır ?

Evet gayet açık net toplam yol parası gidiş-dönüş 850 liraya geliyor.Ben zaten bu örneği tek amacı Taylanda gitmek olanlar için vermedim,bol zamanı olup birden çok ülke görmek isteyenler için bir alternatif sadece yoksa diğer ülkelerle işim olmaz ben sadece Taylandı görücem diyorsanız ucuz uçak için 3 aktarma çekilmez tabiki...

Zaten bunun haricinde tek aktarma yada direk uçuş yapan firmaların birkaçınıda mesajın girişinde belirttim.
KING RAMA
KING RAMA
Admin

http://tayland.yetkinforum.com

Mesaj  Huato Ptsi Kas. 08, 2010 5:08 pm

Emirates şiddetle öneririm.
Huato
Huato

Mesaj  msarisen Salı Haz. 12, 2012 1:43 pm

Şu an itibariyle en ucuza Ethiad gidiyor. İST-BKK arası gidiş dönüş 1350 TL civarı bulunabiliyor. Uçuş toplam 11 saat, aktarmada bekleme yaklaşık 2 saat. Dubai aktarmalı gidiyor. 2011 ekim ayında Qatar Airways ile gitmiştim. Hizmet kalitesi müthişti ama şimdi pahalanmış Sad Onun da uçuş süreleri hemen hemen aynıydı. Doha aktarmalıydı.

msarisen

Mesaj  cc_cihan C.tesi Tem. 20, 2013 10:10 pm

msarisen demiş ki:Şu an itibariyle en ucuza Ethiad gidiyor. İST-BKK arası gidiş dönüş 1350 TL civarı bulunabiliyor. Uçuş toplam 11 saat, aktarmada bekleme yaklaşık 2 saat. Dubai aktarmalı gidiyor. 2011 ekim ayında Qatar Airways ile gitmiştim. Hizmet kalitesi müthişti ama şimdi pahalanmış :(Onun da uçuş süreleri hemen hemen aynıydı. Doha aktarmalıydı.
suanda bilet fiyatları ne durumda
4-5 ülke gezdik herkes tayland a gıdılmelı dıyor
fiyatlar hakkında bılgınız varmı

cc_cihan

Tayland Ucuz Uçak Bileti Empty Ucuz Uçak Bileti

Mesaj  destekekibi Çarş. Şub. 11, 2015 12:42 pm

Hem yurt içi hemde yurt dışı uygun uçak biletleri için missbilet.com sitesini tavsiye ederim.

destekekibi

- Similar topics