TAYLAND FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pattaya Rehberi

2 posters

Pattaya Rehberi Empty Pattaya Rehberi

Mesaj  KING RAMA Çarş. Şub. 10, 2010 10:33 pm

Pattaya çoğumuzun bildiği üzere malum fuhuş sektörü ile üne kavuşmuş eski bir balıkçı kasabasıdır.Vietnam savaşı sırasında kasabayı üs olarak kullanan amerikalılar kasabadaki kadınlarla yıllarca para karşılığı ilişkiye girmişler ve kasabanın bugünkü haline gelmesine neden olmuşlardır.Gece hayatıyla ünlenen Pattaya ülkenin en çok turist çeken yerlerinden birisidir.Özellikle kaçamak peşinde olan erkekler dünyanın dört bir yanından buraya akın etmektedirler.Açıkçası aileler için pek önerebileceğim bir yer değil.Eğlence düşkünü olanlar,gece gündüz aleme akmak benim işimdir diyenler için sanırım ilk adres Pattaya Very Happy Ancak size bir tavsiye tüm Tayland tatilinizi Pattayada geçiripte ülkenin diğer güzelliklerini kaçırmayın tabi yine tercih sizin bizimki sadece tavsiye.

Pattaya Rehberi 16668010

Pattaya Rehberi Pattay10

ULAŞIM
Pattayaya en ucuz ulaşım yolu Bangkok Suvarnabhumi Airport'ta free shutle a binip havalanındaki otobüs terminaline gitmek ve oradan 7 numaralı otobüs ile yaklaşık 120 baht yapılan yolculuktur.Yok eğer ilk önce Bangkoku görmek istiyorum diyorsanız.Bangkoktan Pattayaya ulaşım taksi ile 800-1000 baht arasıdır.Diğer bir alternatif ise kuzeydeki Moçit Otobüs Terminaline gidip oradanda otobüsle yaklaşık 150 baht karşılığı Pattayaya ulaşmaktır.

KONAKLAMA
Pattayada genel olarak konaklama Bangkoka nazaran daha ucuzdur,her keseye uygun otel bulabilir yada uzun süre kalmayı düşünüyorsanız kendinize bir apart yada ev kiralayabilirsiniz.Bu şekilde konaklama masraflarınız neredeyse 3 kat azalır...
KING RAMA
KING RAMA
Admin

http://tayland.yetkinforum.com

Pattaya Rehberi Empty Geri: Pattaya Rehberi

Mesaj  coldplay3 Ptsi Mart 15, 2010 2:26 pm

pattayada ev kıralama da içi eşyasıyla dolu bir daire bulabılırmıyız bılgın var ıse fıyat verebılırmısın

ve ev satın almak ıstesek bangkok dan ne kadar satın alabılırız ben dusunuyorumda acaba buradan oraya bır mıktar sermaıye ıle gıtsem orada ev iş sahıbı olabılırmıyım ?

coldplay3

Pattaya Rehberi Empty Geri: Pattaya Rehberi

Mesaj  KING RAMA Ptsi Mart 15, 2010 7:20 pm

coldplay3 demiş ki:pattayada ev kıralama da içi eşyasıyla dolu bir daire bulabılırmıyız bılgın var ıse fıyat verebılırmısın

ve ev satın almak ıstesek bangkok dan ne kadar satın alabılırız ben dusunuyorumda acaba buradan oraya bır mıktar sermaıye ıle gıtsem orada ev iş sahıbı olabılırmıyım ?

Kiralık ev bulabilrsin uzun dönemli kiralamak otelde kalmaktan daha ucuza gelir ama fiyat hakkında net birşey söylemek güç aylık 250 lirayada ev bulursun 2500 lirayada orası senin beğenine kalmış.Ev alma konusunda 50 yaş üzerinde olmanız gerekiyor diye biliyorum.50 yaş üzerinde olacaksınız ve devletin size izin verdiği yabancı hissedarların sahip olduğu condolardan ev alacaksınız.Ev fiyatlarını bilmiyorum yaşınız 50 üzeri ise ilk önce bir gidin görün ,kendi gözünüzle gördükten sonra eğer oraya yerleşip yeni bi hayat kurmaya karar verirseniz,sizi yardım edebilcek insanlara yönlendiririm.İş konusunuda diğer mesajda cevapladım...
KING RAMA
KING RAMA
Admin

http://tayland.yetkinforum.com

- Similar topics